Strona internetowa Fungazzi jest własnością firmy Redd Stork sp. z o.o., która jest administratorem danych osobowych przekazywanych przez Ciebie. Wprowadziliśmy niniejszą Politykę Prywatności, która określa sposób przetwarzania informacji zebranych przez Fungazzi, a także przedstawia powody, dla których musimy gromadzić pewne dane osobowe o Tobie. Dlatego przed skorzystaniem z witryny Fungazzi musisz przeczytać tę Politykę Prywatności. Dbamy o Twoje dane osobowe i zobowiązujemy się do zapewnienia ich poufności i bezpieczeństwa.

Informacje osobiste, które zbieramy: Podczas odwiedzania Fungazzi automatycznie zbieramy pewne informacje o Twoim urządzeniu, w tym dane o przeglądarce internetowej, adresie IP, strefie czasowej i niektórych zainstalowanych plikach cookie na Twoim urządzeniu. Ponadto, podczas przeglądania strony, zbieramy informacje o poszczególnych stronach internetowych lub produktach, które przeglądasz, o tym, jakie strony internetowe lub frazy wyszukiwania przekierowały Cię na stronę, oraz o tym, w jaki sposób korzystasz ze strony. Odnosimy się do tych automatycznie zbieranych informacji jako "Informacje o urządzeniu". Ponadto, możemy zbierać dane osobowe, które nam przekazujesz (w tym, lecz nie tylko: imię, nazwisko, adres, informacje o płatności itp.) podczas rejestracji, aby móc wypełnić umowę.

Dlaczego przetwarzamy Twoje dane? Naszym najważniejszym celem jest bezpieczeństwo danych klienta, dlatego przetwarzamy jedynie minimalne dane użytkownika, tyle, ile jest to absolutnie niezbędne do utrzymania funkcji witryny. Informacje zbierane automatycznie są używane wyłącznie do identyfikacji potencjalnych przypadków nadużycia i opracowywania statystyk dotyczących korzystania z witryny. Te informacje statystyczne nie są w żaden sposób agregowane tak, aby identyfikować konkretnego użytkownika systemu. Możesz odwiedzić naszą stronę internetową, nie ujawniając nam, kim jesteś lub jakiekolwiek informacji, które pozwoliłyby na zidentyfikowanie Cię jako konkretnej, rozpoznawalnej osoby. Jeśli jednak chcesz skorzystać z niektórych funkcji witryny lub chcesz otrzymać nasz biuletyn lub podać inne dane, wypełniając formularz, możesz nam dostarczyć dane osobowe, takie jak adres e-mail, imię, nazwisko, miasto zamieszkania, organizacja, numer telefonu. Możesz zdecydować się nie dostarczać nam swoich danych osobowych, ale wtedy możesz nie być w stanie skorzystać z niektórych funkcji witryny. Na przykład nie będziesz w stanie otrzymywać naszego biuletynu ani skontaktować się bezpośrednio z nami za pośrednictwem witryny. Użytkownicy, którzy nie są pewni, które informacje są obowiązkowe, są mile widziani do kontaktu z nami poprzez biuro@fungazzi.pl.

Twoje prawa: Jeśli jesteś mieszkańcem Europy, przysługują Ci następujące prawa związane z danymi osobowymi:

  1. Prawo do informacji.

  2. Prawo dostępu.

  3. Prawo do sprostowania.

  4. Prawo do usunięcia.

  5. Prawo do ograniczenia przetwarzania.

  6. Prawo do przenoszenia danych.

  7. Prawo do sprzeciwu.

  8. Prawa związane z zautomatyzowanym podejmowaniem decyzji i profilowaniem.

Jeśli chciałbyś skorzystać z tych praw, skontaktuj się z nami za pomocą poniższych danych kontaktowych. Dodatkowo, jeśli jesteś mieszkańcem Europy, zauważamy, że przetwarzamy Twoje informacje w celu wypełnienia umów, które możemy mieć z Tobą (na przykład, jeśli składasz zamówienie przez witrynę) lub w celu realizacji naszych uzasadnionych interesów biznesowych wymienionych powyżej. Ponadto, prosimy zauważyć, że Twoje informacje mogą być przekazywane poza Europę, w tym do Kanady i Stanów Zjednoczonych.

Linki do innych stron internetowych: Nasza strona internetowa może zawierać linki do innych stron internetowych, które nie są własnością ani nie są kontrolowane przez nas. Prosimy pamiętać, że nie ponosimy odpowiedzialności za takie inne strony internetowe ani za praktyki prywatności stron trzecich. Zachęcamy do zwracania uwagi, kiedy opuszczasz naszą stronę i czytania oświadczeń o prywatności każdej strony internetowej, która może zbierać dane osobowe.

Bezpieczeństwo informacji: Zabezpieczamy informacje, które przekazujesz na serwerach komputerowych w kontrolowanym, bezpiecznym środowisku, chronionym przed nieautoryzowanym dostępem, użytkowaniem lub ujawnieniem. Zachowujemy rozsądne środki administracyjne, techniczne i fizyczne w celu ochrony przed nieautoryzowanym dostępem, użytkowaniem, modyfikacją i ujawnieniem danych osobowych w naszej kontroli i zarządzie. Jednakże, żadna transmisja danych przez Internet lub sieć bezprzewodową nie może być zagwarantowana.

Ujawnienie prawne: Ujawnimy wszelkie informacje, które zbieramy, używamy lub otrzymujemy, jeśli jest to wymagane lub dozwolone przez prawo, na przykład w celu zgodności z wezwaniem do zeznań lub podobnym procesem prawny, oraz gdy w dobrej wierze uważamy, że ujawnienie jest konieczne, aby chronić nasze prawa, Twoje bezpieczeństwo lub bezpieczeństwo innych, ścigać oszustwa lub odpowiedzieć na żądanie rządu.

Dane kontaktowe: Jeśli chcesz się z nami skontaktować, aby dowiedzieć się więcej o tej Polityce lub skonsultować się z nami w sprawie dowolnej kwestii związanej z prawami jednostkowymi i danymi osobowymi, możesz wysłać e-mail na adres biuro@fungazzi.pl.

Polityka Prywatności